Zastanawiasz się jak zwiększyć obroty w firmie? Mamy na to sposób, a są nim programy lojalnościowe!

Category: Uncategorised Published: Friday, 06 October 2017 Written by Super User Print Email

 

Zapraszamy do lektury tego krótkiego artykułu, poruszamy w nich zagadnienie jakim są programy lojalnościowe. Codziennie jakaś firma decyduje się na wprowadzenie programu lojalnościowego od http://spartavity.pl , bowiem to się po prostu najzwyczajniej w świecie opłaca.

 


Istnieje wiele rodzajów programów lojalnościowych, a to jaki zostanie zastosowany w Twojej firmie, zależy przede wszystkim od profilu firmy, czyli tego co oferuje, czy są to produkty, usługi, jaki rodzajów tych produktów i usług. Programy lojalnościowe da się zastosować w 95% firmach. Badania wykazały, że firmy je stosujące poprawiają swój wynik finansowy. Każdy właściciel firmy chce zatrzymać klientów jak najdłużej, a także liczy na to, że klienci do niego powrócą. Niektóre branże są specyficzne, a z niektórych ofert firm korzystamy na co dzień.

 

Wprowadzenie programu lojalnościowego najzwyczajniej w świecie się opłaca.

Wprowadzenie programu lojalnościowego najzwyczajniej w świecie się opłaca.

 

Codziennie kupujemy towary w internecie, korzystamy do tego celu z różnych sklepów internetowych. Ciekawym programem lojalnościowym jest program Qassa – dzięki niemu niezależnie, w którym sklepie zrobisz zakupy, zbierasz punkty tzw. cashback, który potem możesz wymienić na przelew pieniężny.

 


Wróćmy jednak do programów lojalnościowych, jak wspomnieliśmy istnieje wiele rodzajów, wliczyć tutaj możemy karty podarunkowe (idealne rozwiązanie na prezent dla bliskiej osoby), ale też karty lojalnościowe, stosowane między innymi w sklepach odzieżowych, gdy klient składa reklamację. Dzięki nim, nie puścimy klienta tak łatwo, będzie zmuszony wrócić do nas i ostatecznie wydać pieniądze w tej, a nie innej firmie!

 

Hits: 413