Pamiętaj o tym gdy twój LG się uszkodzi

Category: Uncategorised Published: Saturday, 15 July 2017 Written by Super User Print Email

 

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak działają gwarancje. Przez to potrafią odesłać na gwarancje sprzęt uszkodzony z ich winy. W wielu przypadkach o wiele korzystniejsze jest skorzystanie z serwisu LG w Krakowie, który jest tańszy. Zwłaszcza jeżeli twój telefon już nie jest na gwarancji, lub zostało mu jej niewiele.

 

Popsuty telefon Lg w drodze do serwisu w Krakowie

 

Jeżeli skorzystasz z www.skylab-serwis.pl lub innego serwisu LG w Krakowie, to oni po prostu naprawiają twój telefon. Nie obchodzi ich co z nim robiłeś – nawet mogłeś puszczać kaczki na wodzie, albo robić tak zwane „crash testy”. Dlatego właśnie lubię usługi serwisów LG w Krakowie.

 

 

O czym pamiętać gdy odsyłasz telefon LG na gwarancję?

  • Jeżeli uszkodzenie nastąpiło z twojej winy to gwarancja nie obejmuje takiej naprawy. Albo dostaniesz z powrotem zepsuty telefon, albo będziesz musiał ponieść koszty naprawy. Zwykle o wiele droższe niż w przypadku serwisów LG w Krakowie.
  • Jeżeli kiedyś stało się coś z telefonem z twojej winy, to możesz mieć przez to kłopoty. Jeżeli przykładowo zalałeś telefon i potem np. włożyłeś go do ryżu. Jeżeli on potem działał, to super dla Ciebie. Jednak jeżeli potem coś się z nim stanie i Ty wyślesz go na gwarancję to taki serwis to zauważy. W większości przypadków w telefonach są specjalne części, które kontrolują czy telefon został zalany. A nawet jeżeli ich nie ma, to technicy zauważą, że części zostały zalane.

 

Jeżeli obawiasz się, że zrobiłeś coś z telefonem, nawet kiedyś, co mogło go uszkodzić, to osobiście radzę Ci wybrać się do serwisu LG w Krakowie.

 

Hits: 664